تروریست عزیز

سلام

یادتونه نوشته بودم منتظر ویزام؟ دیگه نیستم، امروز به اصطلاح “کلیرنس” (Clearance) پرونده ام صادر شد…

یک ماه و نیم پیش، یک صبح دوشنبه، رفتیم سفارت آمریکا، بعد از آماده کردن یک بقچه مدارک و پر کردن فرم های طولانی آنلاین و تماس به شدت پر هزینه با سفارت برای تعیین وقت مصاحبه، مصاحبه خیلی عالی پیش رفت، و نیازی به اون بقچه مدارک نبود، ولی خب اگر همون جا مثل اکثر متقاضی ها ویزامون تایید میشد و دو روز بعد پاسپورتمون رو با ویزا در خونه میفرستادن که خیلی همه چی ساده و آسون میشد، ولی خب از اون جایی که ملت ایران، ملت بسیار بسیار با عزتی هستند در سطح دنیا، افسر مصاحبه، پاسپورت ها رو بهمون پس داد و ما رو با سه تا کد رهگیری و یک آدرس سایت فرستاد خونه، چرا؟، چون پرونده ها نیاز به “فرایند اداری” داشتند، به زبان خودمون یعنی اینکه یک) میخوایم علافتون کنیم یه کمی دور همی خوش باشیم! دو)میخوایم گذشته تون رو بررسی کنیم ببینیم تروریستی چیزی از آب در نیاید آخر کار، خلاصه یک ماه و نیم کار ما چک کردن یک وب سایت بود، تا اینکه بالاخره امروز پرونده من که آخرین پرونده از سه تا پرونده بود، به اصطلاح “کلیر” (Clear) شد، دیگه کار داشت به یه جایی میرسید که خودم هم داشتم به خودم شک میکردم، شاید همکاری با یه سازمان تروریستی چیزی داشتم خودم یادم رفته! به هر حال یک ماه و نیم در مقایسه با بقیه متقاضی های ایرانی اصلا وقت زیادی نیست…

منتظر سفر نامه آمریکا باشید 😀

یک فکر در “تروریست عزیز”

 1. اون که واقعا آره ، خدا عمر با برکت بهش بده 😉
  ولی اینقدرش دیگه مترجم نمیخاد 😀
  حالا دیگه آخوند ضایع میکنی؟ :-$ (U)
  ببین هنوز نرفته ضد روحانیت شدی ، اونجا بری چی میشی ؟ 😀
  علی کل حال خوش بگذره ، جای ما خالی
  طیب الله انفاسکم ( باور کن اینقدر عربی رو خودم بلدم و از مترجم استفاده نکردم 😀 )

     0 likes

  1. حاج اقا جون، منظورم این بود که ما میتونیم با استفاده از این ابرازات که استکبار جهانی در اختیار امت قرار داده، این متون خارجکی شما رو ادراک کنیم، وگرنه کدوم ذهن منحرفی ممکنه فکر کنه که شما خدای ناکرده استفاده ای ازش کردید برای تالیف این متون!؟

      0 likes

  1. سلام
   ممنون!
   فعلا که برای یه دو هفته بیشتر نمیرم، برمیگردم که دبیرستان رو تموم کنم بعد از اول تابستون، به امید خدا، دیگه کلا نقل مکان کنم، اون وقت یه فکری هم برای اسم و آدرس اینجا میکنم!

      0 likes

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *