تغییر

سلام

این چند وقته ننوشتم، چون نمیتونستم، چراش رو خودم هم دقیقا نمیدونم، ولی فکر میکنم دلیل اصلی.ـش این باشد که خیلی به خودم سخت میگرفتم در نوشتن، به هر حال تصمیم گرفتم دوباره بنویسم، فقط با کمی تغییر در همین راستا، از این به بعد نظم و ترتیب واجب نیست، اگه حسش بود، مرتب و منظم مینویسم، نبود، هر جوری که شد، کامنت ها به شدت محدود خواهد شد، خلاصه اینکه هر کامنتی که خوشمان آمد، تایید میشود! بحث و دعوا و گیس و گیس کشی هم نداریم! کلا حق با خود من هست، نه مشتری، همین! اگر نوشته های من با بخشی یا کلی از عقاید و افکار شمای خواننده در تعارض هست، به من هیچ ربطی ندارد.

ممکن است بعضا از عبارات انگلیسی استفاده کنم، اعتراضی هم در این رابطه پذیرفته نیست.

در مورد عکس هم، متاسفانه اکثرا باید به سایت ضـــاله فیس بوق مراجعه کنید، اگر خیلی سر حال بودم، شاید چند تایی هم اینجا گذاشتم، احوال پرسی، سوالات مستقیم خارج از موضوع پست، سوال، درخواست و … (اگر چیزی بود) فقط از طریق ایمیل، لطفا!

چقدر خشن شد این پست! اگر خودم میرفتم به یک وبلاگی میدیدم بعد از چند ماه یک پست گذاشته آن هم اینجوری، چند تا لفظ شطرنجی شده تحویل نویسنده میدادم و وبلاگ را از لیست گوگل ریدرم حذف میکردم ولی چون خودم هستم اینجا تخفیف قائل میشم.

عین بی خانمان ها تو یه سوپر مارکت که استئنائا میز و صندلی هم برای بخش غذاخوری دارد، نشسته ام پشت یک شیشه عظیم رو به پیاده رو، مرکز شهر، دارم ایمیل جواب میدهم، وبلاگ مینویسم، لیست های دانشگاه ها را بالا و پایین میکنم، یک چیزیم میشود…

یک فکر در “تغییر”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *