گردش علمی

سلام

امروز جمعه ساعت 10:45 تا 11:45 درس ساختمان (Construction) داشتیم، طبق قرار امروز باید کلاس تئوری برگزار میشد، ما هم رفتیم توی کلاس رو به روی کارگاه نشستیم تا Liam (تنها معلم مردی که من باهاش کلاس دارم!) بیاد، با کمی تاخیر اومد و گفت که کامپیوتر های کلاس رو نیاز دارن برای بخش رایانه ای امتحان موسیقی، توی کارگاه هم نمیتونیم کار کنیم به خاطر سر و صدا، جای دیگه ای هم گیرم نیوده، بلند شید (شوید) بریم بیرون یه دوری بزنیم!
ما هم راه افتادیم دنبالش رفتیم بیرون مدرسه، از خونه های کنار مدرسه شروع کردیم به تحلیل و بررسی سقف و دودکش و دیوار و پنجره و اینها و همینطور میرفتیم به سمت پشت مدرسه تا اینکه رسیدیم به یه خونه ای که جلوش داربست و پله (تصویر) زده بودند و یکی داشت دودکش شومینه رو تعمیر میکرد، رفتیم نزدیک تر، Liam شروع کرد به توضیح دادن و سوال کردن در مورد موارد داربست و قواعد امنیتیش و اینها، کارگر مشغول کار هم اومد، کمی با Liam صحبت کرد، اون هم براش توضیح داد که از مدرسه اومدیم و اینا، بنده خدا کارگره گفت:«منم اگه درست مدرسه رفته بودم، الان مجبور نبودم این کار های احمقانه (stupid jobs!) رو بکنم!» (نقل به مضمون)

گردش علمی با بررسی بقیه خونه های اطراف مدرسه ادامه پیدا کرد…

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

این هم یه عکس از یه روز آفتابی و نسبتا گرم از بهار محله مون، نتیجه تعطیلی و برگشت سر ظهر (2:30) روز های جمعه

پا.نوشت:
1. نداریم!

یک فکر در “گردش علمی”

 1. ما هم مدرسه میریم !؟!؟
  جدای از موضوع درس ها و میزان کاراییـ ـشون ، خصوصا در آینده ، شیوه تدریس هم مرخصه.

  آخر لطف حضرت اساتید هم در نوع آوری اینـ ـه که بچه ها رو بردارن ببرن تو تپه ی پشت مدرسه ، ازشون امتحان بگیرن. – باز خدا پدرش رو بیامرزه و خودش رو البته –
  تازه این احسن المدارسـ ـه !!!

     0 likes

  1. دوستان واقعا حرص نخورید، الان احساس گناه میکنم که اینا رو نوشتم (U) ، دیگه نمیتونم بنویسم ها، تازه خیلی از مدرسه مونده که نگفتم! :-(
   این رو هم بدونید که شما توی همون صدرا خیلی چیز ها دارید که اینجا پیدا نمیشه!

      0 likes

   1. این “خیلی مونده که نگفتمـ” ـت که بدتر بود.
    ولی بنویس ، هم ما بفهمیم چه خبره ، که ناسلامتی ما قراره نسل آینده ساز این مملکت! باشیم ، هم شاید چار نفر که الان کاره ای اند.

    درمورد آنچه ما داریم ، باهات موافقم ، و از بیگانه تمنا نمی کنم.

       0 likes

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *